PARIMAD PAKKUMISED

SOODUSHINNAGA TOOTED SEPTEMBRIS

APOTHEKA APTEEKIDES JA NETIAPTEEGIS
BRONCHIPRET® lahus 100ml
Aed-liivateeürt, luuderohuleht
Taimne ravim, mida kasutatakse ägeda bronhiidi ja köha ravis rögalahtistava vahendina.

TONSILGON N® lahus 50ml
TONSILGON N® tabletid N50
Alteejuur, kummeliõisik, põldosjaürt, pähklipuuleht, raudrohuürt, tammekoor, võililleürt

Taimne ravim, mida kasutatakse sageli korduvate ja krooniliste neelupõletike, eriti tonsilliidi täiendavaks raviks.
SINUPRET® lahus 100ml
SINUPRET FORTE® tabletid N20
SINUPRET® tabletid N50
Raudürdiürt, emajuurejuur, hapu oblikas, leedriõis, nurmenukuõis
Taimne ravim, mida kasutatakse täiendava ravina sekreedi vedeldamiseks ninakõrvalurgete (sinusiit) ägeda põletiku ja kroonilise põletiku ägenemise korral.
SINUPRET EXTRACT® tabletid N20
Raudürdiürt, emajuurejuur, hapu oblikas, leedriõis, nurmenukuõis
Taimne ravim täiskasvanutele ninakõrvalurgete tüsistumata ägedate põletike raviks.
Tähelepanu! Tegemist on ravimitega. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

MAGNESIUM-DIASPORAL 300 DIREKT GRAANULID N20
MAGNESIUM-DIASPORAL 400 EXTRA DIREKT GRAANULID N20
Suurenenud magneesiumivajaduse korral. Tarvitatavad ilma vedelikuta - graanulid lahustuvad suus kohe pärast manustamist. Mugav kasutada - ainult üks kord päevas. Sobivad hästi ka rasedatele.

EUROAPTEEKIDES
HUMER LASTELE 150ml
HUMER TÄISKASVANUTELE 150ml
HUMER UNIDOSES 5ml N18
Isotooniline merevesi, mis sisaldab rikkalikult merevees sisalduvaid mikroelemente. Ninaõõnsuste loputamiseks nohu korral, limaskesta niisutamiseks ning tolmu, allergeenide jms eemaldamiseks nina limaskestalt. Sobivad igapäevaseks kasutamiseks.
HUMER HÜPERTOONILINE 50ml
Hüpertooniline merevesi, mis sisaldab merevees leiduvaid mikroelemente lahjendamata kujul. Ninakinnisuse leevendamiseks. Sobib kasutamiseks juba alates 3. elukuust.

BENU APTEEKIDES
NAVI®INFLA SILMATILGAD 15ml
Antioksüdantsete ja libestavate omadustega silmatilgad. Kasutatakse ägeda, kroonilise ja allergilise konjunktiviidiga seotud põletikuliste sümptomite (silmade punetus, pisaratevool, kipitustunne) leevendamiseks. Samuti oksüdatiivsest stressist (tolm, tuul, ere päikesevalgus, arvutiga töötamine) tingitud silmade väsimuse leevendamiseks. Niisutavate ja libestavate omaduste tõttu on silmatilku soovitatav kasutada kontaktläätsede kandjatel.

NAVI®VISION PLUS IRRITATED EYES SILMATILGAD 15ml
Silmade allergiliste sümptomite leevendamiseks.Toob kiire ja kauakestva leevenduse silmaärritusele, mille põhjustateks on välistegurid nagu pikaajaline kokkupuude ekraanide, kliimaseadmete, tolmu, suitsu ja päikesevalgusega. Võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.
NAVI®VISION PLUS PINK EYES SILMATILGAD 15ml
Aitab leevendada silmade punetust ja väsimust, mis on seotud konjunktiviidile sarnanevate sümptomitega nagu sügelus- ja põletustunne ning päikesest, tuulest või õhu saastumisest tingitud silmaärritus. Aitab säilitada silmapinna ja pisarasüsteemi füsioloogilist seisundit. Võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.
NAVI®VISION PLUS TIRED EYES SILMATILGAD 15ml
Silmade kuivuse ja väsimuse sümptómite leevendamiseks. Toob kiire ja kauakestva leevenduse kuiva silma tundele, mille põhjuseks on välistegurid nagu pikaajaline kokkupuude ekraanide, kliimaseadmete, tolmu, suitsu ja päikesevalgusega.Võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.


SÜDAMEAPTEEKIDES JA NETIAPTEEGIS
URGO GEEL OHATISELE 3ml
Efektiivne ja diskreetne geel sobib kasutamiseks ohatise kõigis staadiumites - alates esimestest sümptomitest (kipitus, kihelus) kuni täieliku paranemiseni. Leevendab kipitust ja kihelust, peatab ohatise leviku, takistab villide ja koorikute teket, soodustab paranemist ning takistab viiruse edasikandumist.

URGO GEEL SUUÕÕNE HAAVANDITELE 6ml
Suuõõne haavandite kaitseks ja kiiremaks paranemiseks. Leevendab valulikkust kiiresti ja pikaajaliselt (kuni 4 tundi), kaitseb väliste ärritajate (toit, sülg, hambaproteesid) eest ning soodustab paranemist.

URGO DAMAGED NAILS 3,3ml
Geel seenhaigusest või traumast kahjustatud küüntele. Tugevdab ja stabiliseerib küünestruktuuri, kaitseb küüsi edasise kahjustuse eest ning soodustab tervete küünte kasvu. Värvusetu, lõhnatu, kuivab kiiresti. Mugav - ainult üks kord päevas.