TOOTEKATALOOG

Novax Pharma Prindi

NAVITAE PLUS silmatilgad 15 ml


Naatriumhüaluronaati, vitamiine A ja E sisaldavad antioksüdantsete ja libestavate omadustega silmatilgad.

NAVITAE®PLUS silmatilgad sisaldavad polüsahhariidseid libestavaid koostisaineid: naatriumhüaluronaati ja karboksümetüül-beetaglükaani ning lipiidkihti kaitsvat ainet, mis koosneb pegüülitud A- ja E-vitamiinidest.


Paikselt silmas kasutatav vitamiin A muudab mugavamaks kontaktläätsede kandmise, vähendades mehaanilisi kahjustusi, mida läätsed võivad tekitada sarv- ja sidekesta epiteelrakkudel.

 

Vitamiin A stabiliseerib pisarakile lipiidkihti, suurendades tema võimet säilitada loomulikku niiskustaset, mistõttu väheneb silma kuivus. Sama toime on ka preparaadi koostises olevatel polüsahhariididel.


Vitamiin E on antioksüdant, mis vähendab vabade radikaalide kontsentratsiooni pisaravedelikus ja seetõttu suureneb sarv- ning sidekesta epiteelirakkude kaitse, väheneb risk põletiku tekkeks ja kiireneb paranemisprotsess.

 

NAVITAE®PLUS sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO™ (Stabilized Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena. SCO™ koostises olevad ained muutuvad silma pinnaga kokkupuutumisel aineteks, mida leidub ka pisaravedelikus (Na+, Cl-, O2 ja H2O) ning pole seetõttu silma limaskesta ärritava toimega ega toksilised ja aitavad säilitada epiteelrakkude normaalset seisundit.

 

NAVITAE®PLUS silmatilku kasutatakse kuiva silma korral ja ebamugavustunde leevendamiseks, mis on tingitud:
- silmaärritusest, mille põhjusteks on sellised patoloogiad nagu keratiit, kõrvalnähud pärast sarvkesta operatsiooni, sarvkesta haavand, sarvkesta põletik;
- oksüdatiivsest stressist, mis on põhjustatud eredast valgusest ja/või vabade radikaalide arvu suurenemisest silmapinnal;
- kontaktläätsede kandmisest.

 

Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma 3 kuni 6 korda päevas või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul.

NAVITAE®PLUS silmatilku võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.

 

Pakend: 15 ml steriilset lahust tilgutiga plastikpudelis.

 

Tootja: Novax Pharma, Monaco

 

Hind:

www.raviminfo.ee
www.apteegiinfo.ee