TOOTEKATALOOG

Novax Pharma Prindi

NAVI VISION PLUS IRRITATED EYES silmatilgad 15 ml


Silmade allergiliste sümptomite leevendamiseks.

Sisaldab ainulaadset kombinatsiooni kolmest taimsest ekstraktist: saialillest, nõiapuust ja teelehest ning naatriumhüaluronaati, P-Plus™-i ja elektrolüüte.

 

Ühekoos niisutavad, kaitsevad silmi oksüdatiivse stressi eest ja leevendavad allergiast tingitud silmaärritust. Naatriumhüaluronaadi ja P-Plus™ kombinatsioon suurendab lahuse viskoossust ja parandab selle püsimist limaskestal.

 

Toob kiire ja kauakestva leevenduse patoloogilistest või mittepatoloogilistest seisunditest tingitud silmaärritusele, mille põhjustajateks on välistegurid nagu pikaajaline kokkupuude ekraanide, kliimaseadmete, tolmu, suitsu ja päikesevalgusega.

Aitab leevendada kergeid allergia sümptomeid, mis on tingitud õietolmust, hallituse eostest, tolmust, sudust või teistest silmaärritajatest.

 

Sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO® (Stabilised Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena.

SCO® koostises olevad ained muutuvad valgusega kokkupuutel osakesteks, mida leidub ka pisaravedelikus (naatriumkloriid, hapnik, vesi) ja on seetõttu väga hästi talutavad.

 

Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele.

Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul.

NAVI®VISION PLUS silmatilku võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.

 

Pakend: 15 ml steriilset lahust tilgutiga plastikpudelis.

 

Tootja: Novax Pharma, Monaco

 

Hind:

www.raviminfo.ee

www.apteegiinfo.ee