TOOTEKATALOOG

Laboratoires URGO Prindi

PLAASTER URGOMED 15 x 15cm N10


Hüdrokolloidplaaster II astme põletuste lokaalseks raviks.

Kasutatakse II astme põletuste, nahamarrastuste, pindmiste eksudatiivsete haavade ja nahasiirdamisdoonoritele lokaalseks raviks.

 

Haavaga kokku puutudes moodustab Urgomed® pehme niiske geeli, mis loob soodsad tingimused paranemiseks ja võimaldab vahetada plaastrit valutult.

 

Plaaster Urgomed® on läbipaistev, mis võimaldab pidevalt jälgida haava seisundit.

Plaaster Urgomed® on poolläbilaskev - laseb haaval hingata ning ühtlasi kaitseb välise saastumise eest. Plaastriga võib käia vannis ja duši all.

Plaaster Urgomed® kaitseb UV-A ja UV-B kiirguste eest.

 

 

 

Kasutamine.

1. Haava ettevalmistamine.

Puhastada haav, kuivatada haava ümbrus steriilse kompressiga. Saastunud haava korral puhastada haav antiseptikumiga, loputada füsioloogilise lahusega ning kuivatada haava ümbrus.

2. Plaastri paigaldamine.

Eemaldada kaitsekile ja paigaldada Urgomed® plaaster haavale. Mitte puutuda plaastri sisepinda sõrmedega. Tervele nahale kleepuva osa laiuseks peab jääma vähemalt 2 cm. Suurte haavapindade korral või piirkonnas, kus võib esineda hõõrdumisi, on soovitatav plaaster Urgomed® sidemega kinnitada.

3. Plaastri vahetamine.

Vahetamise sagedus sõltub haava liigist ja seisundist. Üldiselt vahetatakse esimene plaaster 24 tunni möödudes ning siis iga 3 kuni 4 päeva järel kuni täieliku paranemiseni.

 

Pakend: 10 steriilset hüdrokolloidplaastrit.

 

Tootja: Laboratoires Urgo, Prantsusmaa.

 

Hind:

www.raviminfo.ee
www.apteegiinfo.ee